NOVINKA - KOŠER VINAŘSTVÍ CHRÁMCE A PANENSKÝ TÝNEC v neděli dne 11.10.2020

Dovolujeme si Vás pozvat na jednodenní výlet do vinařství Chrámce, jehož specifikum je výroba a produkce košer vín, jakožto jediného vinařství na území Čech. Vinařství Chrámce patří mezi naše přední vinařství a bylo oceněné například zlatou medailí - Salon vín. Prohlídka zahrnuje ukázku zpracování a proces výroby košer vína, ochutnávku 5ti druhů vín + drobné občerstvení. Po cestě dále načerpáme duchovní energii v působivém torzu nedostavěného gotického chrámu v Panenském Týnci, přitahující psychotroniky a léčitele. Na zpáteční cestě se ještě zastavíme u synagog ve Slaném a v Lounech (v obou případech zvenčí). Během výletu bude možnost oběda či kávy. 

Během cesty Vás bude povázet Mgr. Karel Hrdlička - průvodce po zemích Blízkého východu a učitel hebrejštiny - a ve vinařství Chrámce místní specialista. 

Autobusová doprava zajištěna z Prahy z Florence (místo bude upřesněno v zaslaných finálních pokynech do e-mailu). Odjezd je plánovaný v 10:00 hodin ráno. Příjezd do Prahy na stejné místo bude cca v 18:00 hodin.

Cena: 1450 korun (zahrnuje autobusovou dopravu, vstupné do vinařství, průvodce). Skupina je v malém počtu zájemců a celý program proběhne v souladu s opatřeními vztahujícími se k současné epidemiologické situaci.